Футболки це відмінний спосіб для реклами свого бізнесу, вашої маленької команди,  ліги або навіть вашої родини. При правильному логотипі, ваша футболка може бути центром тяжіння. Це займе трохи творчості і хороших ідей, щоб зробити дизайн логотипу футболки.  


Інструкція для створення дизайну логотипу футболки:


Крок 1

Вибір кольору. Майте на увазі, що чим більше кольорів у малюнку, тим важче читати логотип. Тому, якщо ви збираєтеся розробити логотип, який Ви хочете, щоб люди прочитали, вибирати слід не більше ніж два або три кольори.

 

Крок 2

Виберіть читабельний шрифт. Хоча різні стилізовані шрифти виглядають досить цікавіше, їх важко читати здалеку. Читання футболки часто виникає при зустрічному переході. Якщо ви йдете по вулиці, шрифт повинен бути великим, чітким і легко читатися будь-ким, хто проходить повз.

 

Крок 3

Виберіть малюнок. Як і у виборі шрифтів, графіка повинна бути чіткою, великі розміри слід переглянути.  Дрібні деталі можуть заблукати на маленькому зображенні логотипу. Можливо, необхідно відмовитися від дрібних деталей на користь великих.

 

Крок 4

Оцифровка логотипу. Після того як ви розробили логотип для своєї футболки, треба оцифрувати його. Це означає, якщо зображення намальовано, сканувати його так, щоб він  був читабельним для комп'ютер.

 

Крок 5

Перевірити розміри логотипу. Будьте обережні, не розробляйте чудовий логотип, дивлячись тільки на його вигляд, враховуйте розміри, щоб можна було поміститися на футболці

 

Крок 6

Прийти до нас в Студію Друку і надрукувати свою футболку. Якщо ви збираєтеся зробити свій власний  друк на футболці за допомогою праски способом термотрансферу, то краще зробити невелике дослідження в Інтернеті - знайти авторитетних компаній, які займаються друком зображень і проконсультуватись.