Правила обміну/повернення футболок, які не підійшли за фасоном або мають заводський дефект :

  • Покупець має право на повернення/обмін футболки протягом 14 днів від дати оформлення і відправки замовлення (Вам прийде в цей день e-mail з трек-номером).
  • Для повернення/обміну покупець повинен не пізніше 14 днів відправити і оплатити повернення "Новою Поштою".
  • У випадку повернення продавець  у 14-ти денний термін після отримання повернутого товару зобов'язується повернути кошти за товар, якщо не втрачено товарний вид.
  • У посилку необхідно вкласти : футболку для повернення/обміну, товарний чек або видаткову накладну або ТТН, заяву про повернення /обмін з такими даними: номер замовлення , ПІБ , причини повернення/обміну, спосіб відшкодування вартості футболки при поверненні, реквізити для повернення коштів (номер карти , ПІБ одержувача ) або вказати потрібний розмір футболки для обміну.
  • При наявності слідів користування товаром (сліди від дезодоранту, косметики, а також потертості і сліди від прання, і т.п.) футболки не повертаються продавцю для обміну або повернення, оскільки втрачений товарний вид товару. Якщо такий товар був присланий продавцеві для обміну/повернення, продавець залишає за собою право не повертати гроші за зіпсований товар або не обмінювати зіпсовану футболку на нову. У такому випадку  товар повторно повертається до покупця за його рахунок. У разі відмови клієнта сплатити доставку і забрати замовлення - товар зберігається у відділенні компанії з доставки вантажів на протязі 5 днів, після чого утилізується компанією доставки.
  • Відправку посилки для обміну/повернення потрібно здійснити Новою Поштою, м.Тернопіль, склад №11 (вул. Д. Нечая, 25а), ФОПСтроцень А.І., тел. 067 353-1380. Після відправки обов'язково надішліть номер декларації на е-мейл info@futbolky.com.ua