Футболки були, є і будуть найпопулярнішим одягом молоді. Тому що вони прості і зручні, але при цьому дають можливість виявити або підкреслити свою індивідуальність. Також за допомогою одягу і футболки зокрема можна розповісти про свої пристрасті, смаки і захоплення.

Як відомо, серед молоді дуже чіткий розподіл на групи. Причому кожна група віддає перевагу певному стилю життя, музиці, одягу і конкретним захопленням. Так от футболки є однією з небагатьох об'єднуючих ланок для молодіжної субкультури.

Їх носять усі - і хлопці і дівчата (і ті, що віддають перевагу спортивному стилю в одязі, і охочі підкреслити свою жіночність). Тому що той вибір, який ми зараз спостерігаємо на ринку, дарує можливості для необмеженого самовираження.

Серед хлопців, які цікавляться тим, що відбувається у світі, люблять чорний гумор і глибокодумні жарти дуже популярний мультсеріал "Південний парк" (South Park).

Автори серіалу обіграють усі події і тренди, які ми спостерігаємо у світі. На особливу увагу заслуговує їх "самокритика", оскільки певні стандарти американського суспільства також висміюються авторами постійно, це притому, що вони самі - американці.

Отже, футболка "Angel kiss my ass" для любителів іскрометного гумору - прихильників серіалу "Південний парк" займає одну з високих позицій в рейтингу.

Не менш популярним серед молоді став культовий фільм "Сутінки"у якому розповідається про чисту, самовіддану, пристрасну і щиру любов звичайної дівчини і вампіра.

Слід сказати, що подібні "темні" теми стали дуже популярними серед молоді за останні пару років. Багато соціологів встановлюють причини такої зацікавленості людей усім таємничим, тим, що раніше здавалося "страшним" .

В цілому можна сказати одно - через темп життя сучасних людей з'явилися своєрідні романтики, що мріють про спокійніше і розміреніше життя, про ту наївність, з якою люди раніше відносилися до світу.

При роздумі на тему фільму "Сутінки" в голову приходить порівняння: це "Титанік", що відповідає сучасним реаліям. Як ціле покоління виросло на фільмі Джеймса Камерона, так, ймовірно і на "Сутінках" виросте нове покоління підлітків. Отже можна порадіти, що у фільмі пропагуються цінності щирості, самовідданості заради коханої людини і віра в казку.

Інша дуже популярна тенденція серед молоді - це комп'ютерні ігри. Вони стали своєрідним четвертим виміром, де хлопці і дівчата знайомляться, заводять дружбу і проходять разом через перипетії гри.

Одна з культових ігор "Counter Strike" об'єднує хлопців і дівчат по всьому світу. Вона займає дозвілля багатьох з них. Тому футболка "Counter Strike" також стала одним з лідерів продажів.