Супер смішний серіал "Теорія великого вибуху" вже п'ятий сезон радує своїх прихильників. Іскрометні діалоги, розумний гумор, забавні персонажі - ось що притягує безліч глядачів у всьому світі. Ну і звичайно думка, що навіть якщо ти низькорослий очкарик з непереносимістю лактози,  для тебе не все втрачено. Сусідка-білявка все ж зверне на тебе увагу. І якщо Леонард - персонаж близький багатьом, то ось Шелдон Купер - це унікум, який не схожий ні на кого зі знайомих. Риси вдачі Шелдона, його біографію і дивності залишимо для сайтів, присвячених серіалу, а нам би хотілося зупинитися на футболках Шелдона Купера.

Не знаю, чи помітили ви усю різноманітність футболок представлених в серіалі. Футболки Шелдона особливо цікаві тим, що за ними можна прослідкувати настрій героя, або ж вони мають якесь відношення до сюжету серії. Наприклад, в одній з серій четвертого сезону Шелдон міркує про те, що 73 - це найкраще число, оскільки воно є 21-м простим числом, а написане навпаки, тобто 37 - це 12-е просте число. У двійковій системі 73 - це паліндром. Шелдон наводить ще декілька аргументів на користь числа 73, а всього через декілька серій з'являється в темній футболці з числом 73 в білому крузі. Тільки істинний прихильник серіалу може купити собі таку футболку, тільки справжній фанат знатиме, що ця футболка означає.

Шелдон - прихильник коміксів всесвіту Марвел і DC comics - дуже часто носить футболки з логотипами або зображеннями персонажів. Улюблені герої Шелдона: Зелений Ліхтар, Флеш, Супермен, Аквамен. Це зрозуміло і не викликає здивування. Мільйони людей у світі носять футболки з улюбленими персонажами. Але навряд чи хтось з них надягає різні колірні варіації залежно від настрою. А ось Шелдон у своєму звичайному настрої носить зелену футболку з логотипом Корпусу Зелених Ліхтарів. Якщо Шелдон знервований, він вибирає червону футболку від Корпусу Червоних Ліхтарів. А ось чорна футболка з Бетменом - це вже злий Шелдон.

Шелдон Купер дуже часто носить футболки з різними оптичними ілюзіями (танучий Кубик Рубіка, оптичні куби), науковими ілюстраціями (ефект Доплера, ланцюжок ДНК, парадокс). І як кожен любитель фантастики Шелдон обожнює футболки з роботами, космонавтами і монстрами.

Цікаво, що Джиму Парсонсу - акторові, що грає Шелдона Купера, з усієї різноманітності футболок свого героя найбільше подобається блакитна футболка з кольоровими смужками, як на тесті телевізора.