Як віддрукувати ексклюзивну футболку?

Більшість хочуть володіти ексклюзивною футболкою. Хіба не так?
Для створення ексклюзивних футболок зазвичай застосовують метод термотрансферного нанесення. Для цього необхідна спеціальна плівка – флекс (глянцева) та флок (оксамитова). На ній за допомогою плоттера вирізають об'єкт котрий потрібно нанести. Важливо те, що вирізають не об'єкт, а його дзеркальне відображення. Таким чином, друкар отримує так звану трансферну аплікацію. Тканина на котру має наноситись зображення поміщається у спеціальний термопрес. Це устаткування являє собою дві тефлонові плити, одна з яких має нагрівальний елемент. Тканина поміщається на нижню плиту на неї накладається вже готова аплікація і все це притискається верхньою гарячою плитою, температура котрої приблизно 150 градусів. Під таким пресом аплікація витримується декілька хвилин. Суть методу полягає в тому, що фарба під дією високої температури і тиску починає плавитись та переноситись на тканину. Таким не хитрим методом друкар отримує ексклюзивну цікаву футболу.

Здавалось би все досить просто, але ні. Ця технологія має свої плюси та, звісно, мінуси. Поговоримо про переваги. Нанесений малюнок чи текст виходить дуже насиченим та яскравим і залишається таким довго. Футболки створені методом термотрансферу стійкі до вигорання. Мабуть основною перевагою термотрансферу є універсальність поверхні для нанесення. Практично будь-яку тканину можна застосовувати для декорування цим методом.

Серед недоліків можна відмітити досить вузький спектр кольорів плівки. Таким методом, на жаль, не можна наносити фотографії чи зображення з багатьма відтінками та переходами кольору. Існує обмеження на розміри елементів нанесення: мінімальний не може бути меншим 2-х см. Також метод термотрансферного друку є не дешевим тому що використання плівки є досить не економним (всі відходи від вирізаної фрази чи малюнка ідуть у смітник). Також це часо-, трудоємкий процес.

Але цей метод все ж знайшов своє масове застосування. Всі спортивні форми гравців будь-якого виду спорту створені за допомогою термотрансферу. Ця технологія – знахідка при нанесенні індивідуальних номерів та прізвищ членів спортивних команд. Адже термотрансфер, безумовно, найнадійніший і найякісніший вид друку футболок в одиничних екземплярах.

Тепер ви знаєте, яким чином створюються ексклюзивні футболки під Ваше замовлення!