Сьогодні асортимент футболок в магазинах дуже широкий. Є моделі прикрашені малюнками і написами на будь-який смак. Але якщо є бажання і час, можна самому зробити футболку з малюнком за допомогою термопереносу. Для цього необхідно в першу чергу придбати футболку, на яку зображення переноситиметься. Щоб усе вийшло, і вийшло з першого разу, футболка має бути білою, зшитою із стовідсоткової бавовни без домішок синтетики.

Далі потрібно вибрати картинку, яку ви хочете бачити у себе на грудях. Можна і на спині, це не принципово. Найпростіше знайти картинку в інтернеті. Можна і самому намалювати в графічному редакторі. Розмір зображення в пікселях має бути досить великим для хорошої якості друку.

Наступним кроком буде придбання спеціального паперу для термотрансферу в магазині побутової і комп'ютерної техніки. Вам потрібний папір для перенесення зображень на світлі тканини. І якщо ви не збираєтеся відкривати масове виробництво, беріть пачку, де листів 5-10.

Усі попередні рухи були даремні, якщо у вас немає доступу до струйного принтера. На щастя, зараз багато офісів обладнано такою технікою, і роздрукувати зображення ви можете на роботі у себе або у друзів. Якщо з цим зовсім туго, то можна звернутися у фотостудію або у комп'ютерний клуб. Картинка має бути роздрукована в дзеркальному відображенні. Це особливо важливо, якщо ви збираєтеся переносити напис. Інакше доведеться носити з собою дзеркало, щоб будь-хто міг прочитати напис. Хоча комусь це здасться свіжою оригінальною ідеєю. Після друку лист повинен сохнути хоч би 30 хвилин. Після цього зображення на аркуші термотрансферного паперу можна нести додому і переносити на футболку.

Для цього вам знадобиться праска. На тверду гладку поверхню покладіть декілька шарів тканини. Покладіть зверху футболку тією стороною вгору, на яку збираєтеся переносити картинку. Малюнок потрібно акуратно вирізати з аркуша паперу, залишаючи край 3-5 мм. Вирізану картинку потрібно покласти зображенням вниз на заздалегідь розгладжену футболку. Пропрасовувати зображення потрібно максимально гарячою праскою круговими рухами з натисненням. Не можна використовувати пару. Малюнок формату А5 обробляється 60-90 секунд, більший малюнок 90-120 секунд. Пропрасовувати зображення потрібно ретельно, щоб центр праски добре розігрів усі елементи малюнка.

Через 10 хвилин після прасування можна знімати захисну підкладку, докладаючи тверді, не різкі зусилля у напрямі найменшого розтягування тканини.

Через 5-10 хвилин потрібно ще раз пропрасувати  нанесене зображення через прокладочний папір, що додається, або кальку протягом 30-60 секунд. Після того, як ви обережно знімете папір, ви зможете милуватися власноручно виготовленою футболкою.

Прати таку футболку можна при температурі до 40 градусів. Виробники паперу заявляють, що одяг прикрашений за допомогою термотрансфера витримує 50 прань. Але стійкість зображення багато в чому залежить від якості вживаних барвників. Тому нехай не 50, але 20-30 разів у пральній машинці футболка витримає без проблем. Перед пранням футболку потрібно вивернути навиворіт, також з виворітного боку слід прасувати футболку праскою на середній температурі.

Таким чином, практично будь-хто може виготовити для себе унікальну футболку з неповторним малюнком.