При замовленні п'ятьох і більше футболок ми здійснимо безкоштовну доставку замовлення службою "Нова Пошта" на склад у Вашому місті або "Укрпоштою" у Ваше відділення зв'язку.

Якщо Ви оберете можливість оплати замовлення у момент його отримання  "Накладний платіж", то Вам доведеться додатково оплатити вартість цієї послуги. 

Крім того, ми уклали додаткову угоду з "Новою Поштою", яка дозволить Вам економити на оформленні послуг "Нової Пошти" при замовленні менше п'ятьох футболок - ми вирішили взяти всі витрати по доставці на себе, а для Вас запропонувати фіксовану ціну доставки - 50грн та фіксовану ціну послуги "Накладного платежу" за пільговим тарифом - 5 грн. за одну футболку + 5 грн за оформлення накладного платежу (стандартний тариф по "Накладному платежу" від 23 грн). 

Щодо "Укрпошти", то оплату послуги "Накладного платежу" Вам доведеться здійснювати самостійно у Вашому відділенні зв'язку за тарифами "Укрпошти" (орієнтовна вартість вказується у замовленні).

 Отже, Ви економите на доставці, ми - отримуємо більш лояльних покупців, а служби доставки - постійних клієнтів. 

 

Нагадуємо, що найбільш вигідним і найдешевшим буде замовлення більше п'яти футболок з повною попередньою оплатою на банківський рахунок або на картку "Приватбанку" . Таким чином Ви економите кошти, не здійснюючи оплату послуги "Накладного платежу" та отримуючи безкоштовну доставку.