Зображення знаменитостей на футболках - це один з найпопулярніших принтів. Усі ми в тій або іншій мірі залучені в культурний пласт, у кожного з нас є свої кумири. Розмістити на грудях портрет кумира - це не лише зізнатися йому в любові, одночасно це пошук співчуваючих, позначення свого місця в соціумі, оголення свого світогляду.

Одним з перших політичних діячів і, напевно, єдиним, чий портрет друкують на футболках упродовж багатьох років, був Ернесто Че Гевара. У другій половині 20-го століття Латинською Америкою прокотилася хвиля повстанських рухів, і в багатьох з них Че Гевара брав участь, іноді як ідейний натхненник. Понад усе він відомий, як соратник Фіделя Кастро під час Кубинської революції. Він також брав участь в партизанських боях в Болівії і в Конго. Своє недовге життя Че Гевара присвятив звільненню пригноблюваних.

Сьогодні вклад багатьох політичних і революційних лідерів переосмислений, але Че Гевара для молоді всього світу залишається символом боротьби, альтруїзму і жертовності. У будь-якому куточку світу ви можете зустріти людину у футболці із зображенням Че Гевары, і, швидше за все, він дотримується лівих поглядів і засуджує суспільство споживання.

Все частіше на футболках друкують зображення ще одного бунтаря - персонажа серіалу "Доктор Хаус" власне самого доктора Хауса. Серіали, чия популярність тільки росте від сезону до сезону в багатьох країнах, це не рідкість. Але ще ніколи зображення головного героя не було настільки розмножене на футболках. І секрет тут в сто процентному попаданні акторської майстерності і харизми Х'ю Лори в образ цинічного і зневажаючого рамки лікаря-діагноста. Якщо ви носите футболку із зображенням доктора Хауса та ще з написом "Everybody lies", то вам чужа сентиментальність і близький чорний гумор.

Цей огляд був би неповним без жіночих образів, і при слові жіночність першим спадає на думку ім'я Мерілін Монро. Її портрети одні з самих впізнаваних у світі, і для усіх її ім'я означає одне і те саме: чуттєвість, сексуальність і чарівливість.  Зображення Мерілін Монро на футболці завжди збуджує, навіть якщо це усього лише чорно-білий малюнок пухких губ і світлих локонів.

Звичайно, в одній невеликій статті неможливо умістити огляд усіх популярних футболок з портретами. Можливо, варто було б окремо згадати Ейнштейна з його висунутим язиком, або Стіва Джобса - ікону сучасних передових технологій. Важливе інше: іноді принт на футболці - це не просто картинка, це символ.