Знайома ситуація -  улюблена футболка втратила колір, розтягнулася, і вийти в ній на люди вже неможливо. Але просто викинути або використовувати як ганчірку теж шкода, адже з нею пов'язано багато спогадів!

Простий спосіб не розлучатися з улюбленою футболкою,  зберегти її, і перекласти на полицю з одягом для дому або для сну.  Але не усе так погано, добре, що у людини є достатньо уяви від природи, щоб придумати з десяток способів дати своєму улюбленому одягу друге життя, наповнене новими функціями і сенсом.

Із старої футболки можна зробити нову наволочку. Перший спосіб - простіший, він не вимагає особливих зусиль і витрат часу. Треба просто засунути подушку відповідного розміру у футболку. Така проста наволочка згодиться вам в поході, в гостях або в третьосортному готелі, де часто приносять сіру вологу білизну. Якщо ви  не ледачі і умієте шити, до подолу футболки можна пришити зав'язки або гудзики, зробити петельки, як у справжньої наволочки.

Другий спосіб виготовлення наволочки з футболки не вимагає особливих навичок, просто необхідно зробити трохи більше рухів. Щоб отримати симпатичну подушку з яскравим малюнком або написом, потрібно вивернути футболку навиворіт, підібрати подушку потрібного розміру (головне, щоб подушка не була занадто велика, а ушити футболку ви завжди зможете), вставити подушку у футболку і відмітити ті місця, де треба буде прострочити. Якщо ви умієте хоч трохи користуватися швацькою машинкою, для вас ця робота не складе труднощів. Дістаєте подушку з футболки і прострочуєте по мітках. Низ футболки або зовсім не прошиваєте або залишаєте частково не прошитим. Усе зайве відрізаєте, рукави у тому числі, вивертаєте на лицьову сторону, вставляєте подушку, а отвір акуратно підвертаєте. Наволочка готова.

Ще один спосіб подарувати улюбленій футболці друге життя - це зшити з неї футболку для домашнього вихованця. Одяг для собак стає усе більш популярним і разом з цим усе більш дорогий. Ми пропонуємо відмінний спосіб потурбуватися одночасно і про чотирилапого друга і улюблений одяг одночасно.

Для того, щоб з людської футболки зшити собачу, вам знадобитися собака, людина, стара футболка, сантиметр, голка, нитки, ножиці.

Спершу потрібно виміряти собаку. Вимірюємо відстань від шиї до хвоста по спині, потім припускаємо, де у собаки могла б бути талія, і вимірюємо її об'єм. Довжину рукава визначаємо від плеча до ліктя, а довжину виробу визначаємо від підборіддя до живота. Зрозуміло, що собака має бути невелика, щоб її голова легко проходила в горловину футболки.

Передня частина футболки знаходитиметься у собаки на спині. Відміряємо від горловини відстань від шиї до хвоста, додаємо сантиметра два на підгин, а решту обрізаємо.

Від середини тієї частини, яка у собачки на спині відміряємо половину об'єму талії вліво і вправо. Щоб додати стилю, відрізуємо по контуру тарілки, додавши два см на підгин. Відміряємо від горловини по задній частині футболки (для собаки вона передня) відстань від підборіддя до живота і відрізаємо. Вийшло щось схоже на фрак - довге ззаду і коротке спереду. Залишилося тільки прострочити шви і підігнути краї виробу. І ваша собачка красуватиметься в новому одязі, нагадуючи вам про усі вечірки, де ви з'являлися в цій футболці.