Що таке футболка?

У відповідь на це запитання ви можете неодмінно підняти брови або покрутити пальцем біля скроні. Проте все не так просто. І питання це зовсім не пусте! Люди з усього світу, не залежно від рас, національностей, сексуальних уподобань і статевих відмінностей, носять футболки. Здавалося б, чому? Адже можна носити сорочку чи блузку, але більшість віддає перевагу саме футболки.

Відповідей тут декілька.

Кому-то може бути просто зручно, а хтось намагається донести до оточуючих яку-небудь інформацію про себе.

Футболка - це настільки унікальна річ, яка давно перестала бути просто предметом одягу. У наш час футболка - це, частіше за все, «іміджева штучка». 

 

Існує мова жестів, мова рухів тіла, мова танцю ... Сьогодні з упевненістю можна стверджувати, що є і своєрідний «мова футболок». За зовнішнім виглядом і станом футболки, можна отримати досить-таки широку інформацію про її власника. 

 

Якщо футболка, приміром, чиста, але при цьому, пом'ята і вільно бовтається на тілі, - це говорить про те, що її господар (або господиня) - людина вільних вдач, для якого «канони» суспільства ніколи не стоять на передньому плані. Крім того, такі люди, швидше за все, не люблять, коли щось (або хтось) щільно прилипає до їх тіла. Їм потрібна свобода дій і рухів. 

 

Багато дівчат намагаються за допомогою футболки з прикольними написами висловити свою сексуальність. Не будемо розглядати досконально, як саме вони це роблять, просто приймемо цей факт як «даність». 

 

Нерідко способом самовираження за допомогою футболок стають написи. Все частіше і частіше на вулицях міст можна зустріти молодих людей і представниць прекрасної половини людства з різноманітними зображеннями і написами на футболках. За допомогою напису можна повністю виразити своє ставлення до життя, суспільства, до себе. Та й просто, сьогоднішній настрій зовсім нескладно виявити, завдяки прикольному (або не дуже) напису на вашій футболці. 

 

У наш час існує безліч всіляких способів нанесення малюнків на футболки, проте самим дієвим методом є шовкографія. Якщо малюнок на вашій футболці нанесено саме таким способом, то йому не страшні ні холод, ні спека, ні механічні або хімічні впливи. 

 

Так само, нерідкі самовираження і за допомогою колірної гами: якщо ви порушені, то проявити це можна, вбравшись у червону футболку, а якщо спокійні і безтурботні в блакитну. Любов до життя підкреслює зелений колір, а прикольні футболки яскраво-жовтого кольору вигідно підкреслять вашу засмагу. 

 

Як бачимо, в наш час футболка - це не просто повсякденна зручний одяг, а спосіб самовираження.