Сьогодні багато хто дарує своїм друзям, знайомим, колегам або родичам футболки з яскравими смішними написами або зображеннями. Футболка - це найдемократичніша річ в гардеробі будь-якої людини, вона ніколи не залишиться лежати на полиці без діла. Такий подарунок ні до чого не зобов'язує, він недорогий, не інтимний, а смішний напис зробить його досить особистим. Існує ціла субкультура подарунків з гумористичним нахилом, і їх популярність зростає. Але ті, хто вже дарував такі подарунки, часто стикалися з образою, нерозумінням або стриманою реакцією у відповідь. Тут немає нічого дивного, не усі можуть похвалитися умінням посміятися над собою, та  й жарти багато хто розуміє по-різному. Нижче ви знайдете декілька рекомендацій, як вибирати футболку з приколами і не потрапити в незручне положення.

Завжди враховуйте вік одержувача при виборі подарунка. Для літньої людини більше підійде футболка, яка нагадає їй про молодість, "Олімпійський Ведмедик", наприклад, або "Back in USSR".

Якщо ви не знайомі з людиною досить близько, не варто дарувати їй футболку з малюнком зухвалого характеру. Краще зупинитися на нейтральних написах, наприклад, "100% мужик", "Супер тато", "Важко бути скромною, коли я найкраща".

Вибираючи футболку для своєї дівчини або молодої людини краще зупинити свій вибір на тих крилатих фразах, які ви не раз чули з вуст другої половинки. В цьому випадку ви точно можете бути впевненні, що подарунок не викличе неприємних асоціацій. Це можуть бути цитати з фільмів, мультиків або серіалів, приказки або фрази з анекдотів.

Щасливі і горді батьки оцінять футболки для дітей з написами "Мій тато любить маму", "Вундеркінд", "Весь в тата". Підлітки люблять футболки із зображеннями і написами популярними в їх  середовищі. Сьогодні це теми: життя в інстаграм, доктор Хаус, друзі, герої Marvel...

Для молодожонів можна запропонувати цікаві парні футболки, наприклад, із зображенням Котопса або з написами «Він (вона) мій принц (принцеса)».

Повертаючись з відпустки в теплих краях, привезіть сувенірні футболки своїм рідним. Вони можуть бути прикрашені написом "Хороші туристи вдома не валяються", "Краще за гори може бути тільки море" і подібними.

Ну і найголовніше у виборі одягу для подарунка - не помиліться з розміром. Навіть якщо ви потрапите в точку з жартівливим написом або малюнком, ніщо не врятує ваш подарунок від незавидної долі нічної сорочки або ганчірки, якщо він буде непідходящого розміру.

І наприкінці ще одна порада. Упакуйте красиво ваш подарунок, це зробить його більш бажаним і приємним.