Сьогодні футболки є невід'ємною частиною гардеробу. Навряд чи є така людина, що не має у своїй шафі хоча б однієї футболки. Вони зручні і підходять для будь-яких заходів. У футболці можна займатися спортом, піти в клуб, на вечірку, відправитися на природу, та куди завгодно! Футболки користуються популярністю в усьому серед молоді і не тільки. А футболки з оригінальним малюнком або написом популярні ще більше! 

Якість життя, свобода руху, індивідуальність, все це красномовно скаже за тебе, обраний стиль одягу. 

 

Клубні футболки 

 

Якщо Ви не уявляєте своє життя без походу в клуби, якщо клуб це Ваше улюблене місце відпочинку, зустрічі з друзями, знайомства з дівчатами, то Ви просто зобов'язані мати у своєму гардеробі декілька креативних клубних футболок! Нічні клуби бувають різні, серед них є закриті, в яких панує пафос і гламур, є андеграунд-клуби, стиль і музику яких здатні зрозуміти тільки цінителі окремих музичних напрямків, є клуби мейн-стримові, для самого широкого кола. Оригінальність пропонованих нами футболок допоможе Вам виділитися із загальної, сірої юрби на будь-який вечірці! 

 

Про кохання

 

Веселі футболки на тему любові і сексу зроблені в такому стилі, що в них Ви просто не зможете залишитися непоміченим. В оригінальній майці з іронічним написом, Ви привернете величезну увагу протилежної статі! Такий одяг може сказати про Вас без слів, хто знає, може завдяки їй Ви познайомитеся саме з тією людиною, яка розділяє ваше ставлення до сексу і любові. Крім того, такі футболки можуть стати відмінним рішенням при виборі подарунка на свято або день народження. 

 

Для любителів маріхуани 

 

"А я план курити не кину, тому що він хороший!" Це, звичайно ж, всього лише жарт. Насправді, футболки з "трав'яною" тематикою припадуть до смаку не тільки людям, що вживають марихуану. Цю символіку по достоїнству оцінять любителі музичного напряму реггі, шанувальники легендарного Боба Марлі, і растафарі. Згідно раста-культури, марихуана вважається травою мудрості, на острові Ямайка, її називають Brain food - їжа для мозку. Згідно з легендою, вона вперше з'явилася на Землі, виросла на могилі наймудрішого з мудрих, царя Соломона. Як вважають растафарі, травичка допомагає знайти у своїй душі бога і зрозуміти світ по-справжньому. У будь-якому випадку, поділяєте Ви цю думку чи ні, футболка із зображенням травички дозволить Вам проявити індивідуальність і кинути свого роду виклик суспільству, з цими його занудними правилами і порядками, які вже неабияк набридли!